Vieno dizaino modernus dizainas padidina gaminio estetinę vertę ir išplečia „manevravimo“ galimybes sanitarinės patalpos viduje

Vieno dizaino modernus dizainas padidina gaminio estetinę vertę ir išplečia „manevro“ apimtį sanitarinėje patalpoje

Sunku įsivaizduoti civilizuoto žmogaus būstą be tualeto dubenėlio. Šis patogus namų apyvokos daiktas pasirodė seniai ir per tą laiką maloniai nudžiugino žmoniją ne tik savo funkcionalumu, bet ir gausia modelių įvairove. Šiandien dažniausiai naudojami ant grindų stovintys tualetai. Taip yra dėl jų paprasto ir suprantamo dizaino, lengvo naudojimo bei gerų sanitarinių ir higieninių savybių..

Pastatas po stalviršiu leidžia efektyviau išnaudoti kambarį

Pastatas po stalviršiu leidžia efektyviau išnaudoti kambarį

Veislės 

Pagal konstrukciją ir bendrą taikymo technologiją tokie įtaisai yra suskirstyti į keletą variantų:

 1. bakas montuojamas tiesiai prie sienos, o norint pasiekti vandens nutekėjimą, reikia traukti grandinę. Tai labiausiai pasenęs modelis ir jo nebėra;
 2. tvirtinimas prie tualeto arba konstrukcija reiškia pagrindinio korpuso ir bako vientisumą;
 3. montavimas atliekamas prie sienos, bakas yra paslėptas už specialios pertvaros.

13

 • Jei mes kalbame apie kompaktišką modelį, tada bakas yra pritvirtintas tiesiai prie tualeto dubenėlio arba stebimas jų vientisumas. Matmenų rodikliai gali skirtis, atsižvelgiant į modelio tipą. Tradiciškai tokio modelio ilgis yra ne didesnis kaip 60 cm, o pločio indikatorius neviršija 40 cm..
 • Kalbant apie šone sumontuotą tualetą, jame sumontuotas bakelis, kurį be jokių problemų galima paslėpti sienoje ir tualeto kambaryje sukurti originalų, įmantrų dizainą..

Užmaskuota cisterna vonios sienoje

Užmaskuota cisterna vonios sienoje

Gamybos medžiaga

15

Medžiagos ypatybės
Fajansas Tai pirmoji medžiaga, iš kurios buvo pagaminti tualetai. Mažas stiprumas ir didelis poringumas apsunkino valymą ir faktinį prietaiso veikimą. Šiuolaikinėje realybėje šios medžiagos naudojimas turi apribojimų, nes produktas yra trapus ir lengvai susidaro įtrūkimai, lustai.
Porcelianas Palyginti su ankstesne produktų grupe, šie variantai gali pasigirti ilgaamžiškumu, lengvu paviršiaus valymu ir dideliu stiprumu. Vienintelis šios medžiagos trūkumas yra didelė kaina, kurią lemia gana didelės gamybos sąnaudos. Siekdami sumažinti gamybos sąnaudas, jie pradėjo naudoti keramiką, kuri yra mažiau patvari, tačiau pigesnė..

15

Ketaus ir plieno Santechnika iš tokių metalo išteklių šiuolaikiniame pasaulyje priklauso klasikai ir yra įrengta viešuose tualetuose. Tokie gaminiai yra patvarūs, nepretenzingi, tačiau jų kaina yra gana didelė. Ketaus gaminiai yra nebrangūs, tačiau jie nėra pakankamai patvarūs ir neturi tokios aukštos kokybės apsauginės dangos.

Patvari medžiaga, paruošta atlaikyti dideles apkrovas

Patvari medžiaga, kuri gali atlaikyti dideles apkrovas

Akmuo, stiklas Gaminiai iš stiklo ar akmens yra suskirstyti į kategorijas "modernus". Šie santechnikos įrenginiai yra brangūs ir patrauklios išvaizdos. Jėgos trūkumą kompensuoja tai, kad naudojami dirbtiniai pakaitalai, kurie išorinėmis ir lytėjimo charakteristikomis praktiškai nenusileidžia natūraliems atitikmenims..

Natūralus akmuo santechnikos gaminiams gaminti yra gražus ir brangus malonumas

Natūralus akmuo santechnikos gaminiams gaminti yra gražus ir brangus malonumas

Plastmasinis Šiuolaikinės technologijos leidžia gaminti santechnikos gaminius iš akrilo. Tokie gaminiai išsiskiria pakankamu stiprumu, poringos struktūros nebuvimu ir dėl to aukšta higiena. Jei atsižvelgsime į neigiamus aspektus, tada galime atskirti polinkio į deformaciją ir nestabilumo esant aukštai temperatūrai faktą..

Biudžeto priemiesčio variantas pagamintas iš plastiko

Biudžeto priemiesčio variantas pagamintas iš plastiko

Dizaino elementai 

Produktai gali būti pristatomi surinkti arba išmontuoti. Ir prietaisas yra gana paprastas ir numato, kad kompozicijoje yra tik dubuo, bakas, kanalizacijos sistema. Kalbant apie dubenis, jie gali turėti visiškai bet kokią išorinę formą, tačiau jie klasifikuojami pagal tris vidaus struktūros tipus:

 • lentyna čia visiškai nėra purslų, tačiau visiškam praplovimui reikia naudoti daug vandens ir šepetėlį. Modeliai yra pasenę ir šiandien praktiškai negaminami;
 • nuolydis – gali turėti kryptį iš nugaros į priekį arba iš priekio į nugarą, tokiame tualete purslų neatsiranda, tačiau, nuėjus į tualetą, turėsite naudoti šepetėlį;
 • piltuvas – šiandien tokio tipo dubenys yra populiariausi ir higieniškiausi, o skalavimo procesas nereikalauja didelio vandens kiekio, tačiau jis dažnai purškiamas.

Tualeto dubenėlių veislės

Tualeto dubenėlių veislės

Svarbu! Cisternos taip pat turi keletą skirtumų: parduodant galite rasti modelių su vienu ar dviem išleidimo mygtukais. Pirmasis variantas yra klasikinis, o antrasis – tobulesnis sprendimas, nes šis metodas leidžia sutaupyti kuo daugiau vandens, nes paspaudus vieną iš mygtukų, bakas ištuštinamas tik iš dalies.

Įmontuotas dizainas su ekonomišku išleidimo mygtuku

Įmontuotas dizainas su ekonomišku išleidimo mygtuku

Montavimo ypatybės

Norėdami savo jėgomis sumontuoti grindų konstrukciją, turite laikytis tam tikro veiksmų algoritmo:

 1. Nustatykite dubenį.
 2. Užtikrinkite jungtį prie kanalizacijos išleidimo angos.
 3. Sumontuokite bako konstrukciją, jei ji eina atskirai ir su dubeniu nesudaro vienos visumos.
 4. Jei neturėjote laiko iš anksto surinkti drenažo sistemos, atlikite montavimo priemones.
 5. Prijunkite vandenį ir sureguliuokite drenažo sistemą.

Sanitarinių prietaisų montavimas

Sanitarinių prietaisų montavimas

Svarbu žinoti! Montavimo darbus galite atlikti patys, ypač jei prietaisas tiekiamas surinktas. Jei tualetas išardomas, geriausia kreiptis į specialistą..

keturiolika

Jei nenorite mokėti specialistams ir norite sutaupyti pinigų savo rankomis įrengdami tualetą, nusipirkite tokį, kurio pagrinde jau yra skylių varžtams. Naudotis specialia paslauga bus patogiau, net jei tualeto bakas yra paslėptas už specialaus dizaino.

Kas lemia produkto kainą?

Kaina gali skirtis ir dažniausiai priklauso nuo gamybos įmonės ir medžiagos, iš kurios ji pagaminta. Pigiausi yra molio variantai. Porceliano gaminiai yra daug brangesni, nes ši medžiaga iš esmės yra brangi..

Tualetai, pagaminti iš polimerinio betono, yra dar brangesni; tokioje situacijoje kompaktiškas yra su natūralaus akmens tekstūra. Beje, brangiausi yra akmens gaminiai..

 • Taip pat galite rasti ekonomiškų variantų modeliams, kainuojantiems 100–200 USD. Iš šios kainų kategorijos tualetus dažniausiai tiekia vietiniai ir Kinijos gamintojai..
 • Vidutinio kainų segmento atstovai kainuoja nuo 200 iki 500 USD. Šią nišą užima pirmaujantys Europos gamintojai.
 • „Elite“ prietaisai kainuoja nuo 500 USD, turi patrauklų dizainą ir yra pagaminti Austrijoje, Vokietijoje.

keturiolika