Patalpų dekoravimas rytietišku motyvu

Kambario apdaila rytietiško stiliaus

Dar visai neseniai retas galėjo pasigirti vonios kambariu su sūkurine vonia. Šiandien tai nebėra prabangos rodiklis, o gana prieinamas vonios interjero elementas, naudingas sveikatai. Sveikatingumo atostogos su masažo procedūromis – kaip jums to reikia po sunkios dienos!

Pasaulis pirmą kartą su kubilu susipažino 1956 m. Jį visuomenei pristatė broliai japonai Roy ir Candido Yakutsi (pavadinimas „sūkurinė vonia“ kilęs iš jų pavardės): drąsūs eksperimentuotojai vonioje sumontavo siurblį. Pirmieji modeliai pasirodė Vokietijoje, o nuo 1968 m. (Nuo to laiko, kai Jakutsi gavo licenciją), hidromasažo prietaisai pradėjo savo pergalingą žygį visoje Europoje..

15

Sūkurinės vonios skirtumai

 • Sūkurinė vonia savo nuostabių gydomųjų savybių dėka hidromasažo sistemai. Būtent ten vanduo patenka ir yra prisotintas oro. Tada į vonią tiekiamas slėgio prisotintas vandens čiurkšlė, o tam padeda specialūs prietaisai – purkštukai, jie taip pat yra purkštukai.

Hidromasažo efektyvumas tiesiogiai priklauso nuo purkštukų skaičiaus, jų dydžio ir vietos vonios kambaryje. Standartiniuose modeliuose purkštukų skaičius svyruoja nuo 4 iki 6. Brangesniais variantais jų skaičius siekia kelias dešimtis.

Svarbu! Kuo daugiau purkštukų, tuo paprastai silpnesnis jų tiekiamas vandens slėgis..

Modelio pavadinimas Pagrindinės charakteristikos Dizainas Kaina
Gemy G9072 K Viena akrilo vonia su elektroniniu valdymu ir oro bei vandens masažu. Savybės: radijas, maišytuvas, galvos atrama, nuimamas priekinis skydelis, stiklo įdėklas 120 816 Pirkti
Gemy G9082 K Laisvai stovinti akrilo vonia, skirta 280 litrų, elektroniniu būdu valdoma kampinė forma 99 900 ₽ Pirkti
Gemy G9046 K Modelis turi vandens lygio jutiklį, apsaugą nuo sauso paleidimo; valymo sistema ir LCD televizorius 98 568₽ Pirkti
APPOLLO A-2121 Išskirtinis bruožas yra neslystanti dugno danga, daugiafunkcinė laistymo skardinė ir funkcija palaikyti temperatūrą 92 700 ₽ Pirkti
„Gemy G9083 B“ Individualus kampinis dizainas dviems, kurie gali būti kairiarankiai arba kairiarankiai 77 328₽ Pirkti
APPOLLO AT-941 Akrilo stačiakampė vonia 170x75x75 cm su porankiais 31 990 ₽ Pirkti
BAS lagūna 170×110 su hidromasažu Kampinės konstrukcijos modifikavimas kairėje ir dešinėje. Priekinė panelė; Galimybės: galvos atrama, kaskados, 12 voltų apšvietimas, rankenos, pagalvė įjungimo / išjungimo mygtukams, purkštukai nugaros, kojų masažui, oro masažas 29 447 Pirkti
BAS Sagra 160×100 su hidromasažu Funkcinė savybė yra nuimamas priekinis skydelis 29 050 Pirkti
BAS Verona 150×70 su hidromasažu Šiame modelyje galite reguliuoti kojų aukštį. Pagrindiniai variantai: galvos atrama, kaskados, 12 voltų apšvietimas, rankenos, pagalvė įjungimo / išjungimo mygtukams, antgaliai, skirti nugaros, kojų masažui; oro masažas 24 620₽ Pirkti
„BellRado GLORIA 1500“ Laisvai stovinti kampinė vonia su vandens ir oro masažu, reguliuojamas kojų aukštis ir neslystantis dugnas 19 083 RUB Pirkti

Kubilai nebėra prašmatnus daiktas ir vis dažniau atsiranda mūsų namuose.

Mūsų namuose vis dažniau atsiranda kubilų

Puikus pasirinkimas atsipalaidavimui

Puikus pasirinkimas atsipalaidavimui

Purkštukų kryptį galima reguliuoti nepriklausomai (yra modelių su sukamuoju mechanizmu, kuris keičia purkštuko nuolydžio kampą). Vandens srovės gali būti skirtingos:

 1. Kamuolys – galingesnis, turintis siaurą taikinį.
 2. Sukamasis – minkštas, atpalaiduojantis, spirališkai susuktas.

15

Patarimas! Jei ieškote mažos sūkurinės vonios, rinkitės modelius, kuriuose purkštukai nukreipti į jautriausias vietas (pėdas, apatinę nugaros dalį ir kaklą).

Sūkurinių vonių tipai

Visos šiuolaikinės sūkurinės vonios yra su valdymo pultu, daugelis modelių turi papildomus maišytuvus, krioklius. Ar norite maksimaliai atsipalaiduoti? Jūsų laukia sūkurinė vonia su chromoterapija (įmontuotas LED apšvietimas, teigiamai veikiantis savijautą) ir aromaterapija (aromatiniai aliejai skatina geresnį atsipalaidavimą ir sustiprina sveikatos poveikį)..

Ant pastabos! Siekiant didesnio komforto, voniose yra porankiai, galvos atramos, garso sistema, automatinė vandens lygio kontrolė ir savaiminė dezinfekcija.

15

Atskirkite sūkurines vonias:
 1. Tradicinis. Masažas atliekamas tiekiant orą į vandenį, o pastebimas burbuliuojantis poveikis. Tokios vonios dėl sąlyčio su sprogstančiais oro burbulais suteiks jums anaerobinį masažą..
 2. Kombinuotas. Be įprastų purkštukų, tokiose voniose yra papildomi purkštukai, kurie kontroliuoja vandens srauto kryptį, suteikiantys pulsuojantį ir sinusinį masažą..

Naudingos vandens procedūros namuose

Gydomosios vandens procedūros jūsų namuose

Populiarios sūkurinės vonios medžiagos

Sėkmingas sveikos sūkurinės vonios pasirinkimas tiesiogiai priklauso nuo to, iš kokios medžiagos pagaminta vonia..

 • Akrilas. Lengviausiai montuojamos ir prižiūrimos akrilo vonios nesikaupia kenksmingų bakterijų ir turi mažą šilumos laidumą. Akrilas ilgainiui neblunka, ilgą laiką išlaiko patrauklų blizgesį. Parduodant galite rasti vonių iš šios medžiagos analogų (metakrilo ir kvarilo). Akrilo vonios yra labiausiai prieinamos, jų kainos yra mažesnės nei kitų sūkurinių vonių (nuo 30 iki 40 tūkstančių rublių).

Pirkdami akrilo vonią, turite stebėti jos kokybę.

Pirkdami akrilo vonią, turite patikrinti jos kokybę

Patarimas! Pirkdami akrilo vonią įsitikinkite, kad jos paviršius yra vienodas, be dėmių ir tamsėjimo. Akrilo sluoksnio storis turi būti bent 5-7 mm (tai ypač pasakytina apie kampinius modelius).

 • Ketaus. Daug sunkiau integruoti hidromasažo prietaisus į sunkias ketaus vonias, o tai daro įtaką sūkurinės vonios kainoms. Tačiau, kita vertus, šie modeliai išsiskiria patikimumu ir ilgu tarnavimo laiku. Ketaus sūkurinės vonios kambarys su mažiausiai šešių šoninių purkštukų komplektu jums kainuos nuo 45 iki 55 tūkstančių rublių.

Ketaus yra patvarus, tačiau gaminiai yra paprastos formos

Ketaus yra patvarus, gaminiai skiriasi paprastomis formomis

 • Marmuras. Prabangiausia medžiaga užima pirmąją vietą patvariausiųjų reitinge. Marmurinės sūkurinės vonios sukuria nepakartojamą atmosferą vonios kambaryje, persmelktą karališkosios kilnumo ir ypatingo žavesio. „Šimtmečio“ medžiaga turi didžiausią kainą, minimalios konfigūracijos marmurinės hidromasažinės vonios kainuoja nuo 70–85 tūkst..

Empire stiliaus marmurinis vonios kambarys

Empire stiliaus marmurinis vonios kambarys

Elitinėse sūkurinėse voniose yra unikalių grūdinto stiklo ir tauriųjų medžių modelių..

Sūkurinės vonios matmenys

Sūkurinės vonios siūlo platų pasirinkimą. Vienintelis dalykas, kuris gali paskatinti norą nusipirkti tam tikrą modelį, yra vonios kambario mastas ir biudžeto dydis..

 • Mažiems butams. Sūkurinę vonią galima pastatyti net mažuose skydinių daugiaaukščių pastatų kambariuose. Ten puikiai tiks kampinė sūkurinė vonia. Ši forma patogiai tinka ne tik mažuose butuose – ji vizualiai suteikia kambariui daugiau erdvės..

Yra dar mažesnių sėdimų modelių. Mažos sūkurinės vonios, kuriose galite atlikti procedūras tik sėdėdami ar gulėdami, ypač rekomenduojamos žmonėms su negalia, taip pat sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis.

13

 • Dideliems butams. Erdvių vonios kambarių savininkai turi iš ko rinktis – galite rinktis apvalias, ovalias, stačiakampes sūkurines vonias. Galite gauti romantiškų modelių dviem ar net visoms kompanijoms (iki 10 žmonių). Dvarų savininkams puikiai tinka sauna su sūkurine vonia. Nepamirškite apie svorį! „Whirlpool“ prietaisus keliems žmonėms geriausia rinktis iš ketaus, nes bendras tokių vonių svoris gali būti didesnis nei tona.

13

Sūkurinės vonios įrengimas

Norėdami įrengti kubilą savo namuose, jums reikia specialių būsto priežiūros institucijų leidimo. Kartais apartamentai su sūkurine vonia reikalauja papildomo pertvarkymo (sujungiant vonios kambarį). Tam taip pat reikalingas priėmimas. Tik gavę reikiamus dokumentus, galite sumontuoti stebuklingą vonią.

Ant pastabos! Visos save gerbiančios įmonės, parduodančios sūkurines vonias, turi visą darbo dieną dirbančius meistrus, kurie montuoja hidromasažo modelį.

Kompaktiškas modelis, tinkantis kambario kampe

Kompaktiškas modelis, tinkantis kambario kampe

Jums reikalingas (išskyrus leidimą) vonios kambario dizaino plano brėžinys su visomis komunikacijomis ir elektros instaliacija. Be to, prieš montuodami sūkurinę vonią, turite išardyti seną vonią. Vandens valymo filtrai pirmiausia turi būti sumontuoti ant karšto / šalto vandens vamzdžių.

Vienvietis vonios kambarys su ekologišku vandens masažu

Vienvietis ekologiško stiliaus vonios kambarys su vandens masažu

Sūkurinės vonios priežiūra

Kad jūsų grožis tarnautų daugelį metų ir atneštų tik naudos, laikykitės paprastų sūkurinės vonios priežiūros taisyklių:

 • Mėnesio. Atlikite bendrą vonios dezinfekciją. Tam jums padės silpnas baliklio tirpalas arba specialios dezinfekavimo priemonės. Ką daryti:
 1. Į vonios kambarį įpilkite vandens, kurio temperatūra yra apie +20 ° C 5-7 cm virš purkštukų lygio.
 2. Įpilkite į jį 50-70 ml dezinfekavimo priemonių.
 3. Keletą sekundžių įjunkite siurblį, kad susimaišytų vanduo.
 4. Palikite vonią su tirpalu ketvirtį valandos, tada nuplaukite.
 • Kasmet. Kiekvienais metais sūkurinę vonią reikia išvalyti nuo nuosėdų. Visi veiksmai atliekami taip pat, kaip ir kas mėnesį, tačiau į vonią reikia įpilti 7% citrinos arba acto rūgšties 1,5 litro tirpalo. Išjungus siurblį, rūgštis 12 valandų reikia palikti vonios kambaryje, tada nuplauti.

Stilingas higienos kambario dizainas

Stilingas higienos kambario dizainas