Itin greitu, šiek tiek pašėlusiu šiuolaikinio gyvenimo ritmu vonios kambarys jau seniai prarado savo, kaip vietos, kur jie tiesiog atlieka vandens procedūras, statusą – jis tapo savotišku prieglobsčiu nuo streso, ramybės ir atsipalaidavimo oaze. Geriausi vonios kambariai, atskleidžiantys tikrąją jų paskirtį, yra prabangos ir prabangos standartas, kuriuose yra garų dušai, pliušinės gilios vonios, televizoriai ir erdvinio garso sistemos bei brangios medienos ir natūralūs akmenys..

Šių vonios kambarių lygis ir apimtis neabejotinai yra įspūdingi, tačiau daugeliui originalių ir vienybės su gamta žinovų idealus vonios kambarys atrodo šiek tiek kitaip: tai yra kambarys, kurio išplanavimas apima lauko erdvę. Kalbama apie stiklo sienų ir durų naudojimą duše arba laisvai stovinčios vonios įrengimą kieme ar sode, kad plaukdami galėtumėte grožėtis supančios gamtos grožiu..

Įsivaizduokite, kaip būtų puiku putojant, klausantis paukščių giesmių ir lapų ošimo ar įkvėpus rožių kvapo, patogiai gulint vonioje..

Akivaizdu, kad tokių vonios kambarių vieta yra švelnios klimato sąlygos. Būtent tokiose vietose yra 14 geriausių, šviesiausių ir erdviausių vonios kambarių..

Laisvai pastatoma vonia Sonomoje

Pirtininkai gali atsipalaiduoti ir mėgautis nuostabiu vaizdu į vyno šalį Sonomoje, Kalifornijoje, šioje gražioje savarankiškoje vonioje, kurią siūlo „Hastings Tile“ & Vonios kolekcija (šio modelio nebėra, tačiau yra panašių modelių). „Hope’s Windows“ sulankstomos metalinės durys su juodomis sienomis gali būti uždarytos arba paliktos atviros, priklausomai nuo oro sąlygų.

Svarbus aspektas yra vonios kambario apšvietimas, mūsų straipsnis padės jums sužinoti visas šio proceso subtilybes..

1

Erdvus dušo kambarys Niujorke

Tai Long Ailendas, Niujorkas. Erdvi dušo kabina išklota blizgančiomis plytelėmis iš „Oceanside Glasstile“ („Tessera“, kobalto mėlyna). Durys (puikiai tinka lengviems vėjeliams) atsiveria į balkoną su minimalistiniu sieniniu dušu, skirtu nardymui, pvz..

4

Indonezietiška akmens vonia

Sveikas! Dekoratyvinis akmuo interjere – teigiami aspektai, į ką atkreipti dėmesį, interjero stiliai

Ši tvirta vonia, pagaminta iš Indonezijos upės akmens, aprūpinta minkštu, maloniu apšvietimu maudytis tamsoje. Akmens siena už vonios yra padengta akmenukais, kurie imituoja vandens srovę. Šios puikios idėjos autoriumi tapo dizaineris Iwan Sastrawiguna. Nešiojamas dušas ir maišytuvas iš „Kohler“..

7

Žiemos vonia Arizonoje

Nors šis mielas vonios kambarys atrodo „žiemiškas“ dėl to, kad interjere naudojamos baltos ir kreminės spalvos, jis yra Arizonoje. Kambaryje yra keletas siaurų sulankstomų prancūziškų durų, vedančių į gretimą akmeninę terasą. Be kitų privalumų, verta paminėti, pavyzdžiui: gilią „Philippe Starck“ vonią „Duravit“, šiltą fotelį ir pufą, taip pat švelnų minkštą apšvietimą, kurį suteikia pakabos formos lempa iš „Hicks“ kolekcijos..

keturiolika

Stiklo sieninė vonia

Stiklo sienos dėka šis vonios kambarys pažodžiui užpildytas gatvės šviesa. Tuo pačiu metu į kiemą atsiveriančios dušo durys turi specialią dangą ir taip užtikrina absoliučią privatumą. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas šioms kambario interjero detalėms: lemputė dušo kabinoje grotelių kapsulėje, šampūno ir kempinės kampo buvimas, mažas langas, chromuoti rankšluosčių laikikliai ir neįprasta raižyta laikymo skrynia.

devyni

Vonios kambarys su didžiuliais langais Misūryje

Šis vonios kambarys, įrengtas modernioje troboje Misūryje, turi didelius langus nuo lubų iki grindų, iš kurių atsiveria įspūdingi panoraminiai vaizdai, apimantys 3 arus. Gili vonia leidžia pirtininkui patogiai įsitaisyti gulint ir iš išorės likti visiškai nepastebėtam. Stogo iškyša apsaugo kambarį nuo aukštos saulės temperatūros, o dėl ištraukiamų žaliuzių galite lengvai apsisaugoti nuo išorinio pasaulio.

6

Dušo kabina, sukurta „DeForest Architects“

Įdomus! Kaip išsirinkti plyteles savo virtuvės grindims, į ką atkreipti dėmesį, kaip pasirinkti spalvas?

Ši „DeForest Architects“ suprojektuota dušo kabina tarsi įsilieja į aplinką – taip harmoningai susilieja su ja. Plytelės, skirtos centriniam kanalizacijai ant grindų, klojamos kampu, todėl nereikia jokių specialių vandens apribojimų, o šildomų grindų dėka jos perteklius gana greitai išgaruoja. Dušo sienelė, pagaminta iš vandeniui atsparių „ippe“ juostų, tęsiasi į lauko terasą.

13

Stiklo dušo kambarys Kalifornijoje

Šio modernaus namo, esančio Jūrų grafystėje, Kalifornijoje, dizainas apima daugybę terasų. Tai dušas su stikliniu sieneliu su ne tik privatumu, bet ir nuostabiu vaizdu į vešlias žoles ir lapuočius..

3

Prabangus vonios kambarys Havajuose

Ir šiame prabangiame vonios kambaryje jums labai patiks: dvigubos kriauklės, vonios kambarys apšviestas originaliomis lempomis, pagamintomis iš shoji įkvėptų pakabukų, medinėse duryse sumontuotos žaliuzės, filtruojančios saulės šviesą. Kambario ribos tęsiasi iki nuošalaus sodo kampo, kuriame yra gili akmeninė vonia. Ir visas šis grožis yra Didžiojoje Havajų saloje!

vienuolika

Stiklo ir natūralaus akmens derinys

Niekas nepralenkia ilgo mirkymo gilioje vonioje, kuri ištirpdo visus įtemptos dienos rūpesčius. Šiame vonios kambaryje su stiklinėmis sienomis viena iš sienų, išklota natūraliais akmenimis, tęsiasi už kambario, į gatvę, taip sujungdama vidų ir išorę..

Daug pasirinktinių sprendimų viename vonios kambaryje

Šis vonios kambarys taip pat žavi nestandartinių sprendimų skaičiumi: siena, esanti už gilios vonios, yra padengta lavos akmenimis, ta pati siena yra už kambario slenksčio, sode. Patvarios šiferio grindys taip pat tęsiasi nuo kambario iki sodo, todėl erdvė atrodo kaip viena. Išskirtinę austrėmis dengtą lempą sukūrė Dara Rosenfeld, bendradarbiaudama su garsiu prancūzų amatininku Thomasu Bugu..

dešimt

Patogi gili vonia ir lauko dušas

Priklausomai nuo oro sąlygų ar nuotaikos, pirtininkai gali nusiprausti po dušu tiek viduje, tiek lauke – tiesiai lauke (ant žolės yra akmeninės plokštės, ant kurių galima stovėti plaukiant). Arba, nuėję kelis žingsnius žemyn, jie gali pasinerti į gilią, patogią vonią..

5

Vonios kambarys su mozaikinėmis stiklo plytelėmis

Sveikas! Stumdomos stumdomos užuolaidos vonios kambariui – veislės, montavimo principai, spalvų ir tekstūros sprendimai, stiklo užuolaidų pliusai ir minusai

Šio vonios kambario akcentas yra mozaikinės stiklo plytelės (Hokkaido Natural ½- 1 colio plyta iš „Global Tile Design“). Plytelės naudojamos visame vonios kambaryje, taip pat lauke, lauke, kur jis pateikiamas didesnio dydžio. Atkreipkite dėmesį, kad vidiniai langai yra įstiklinti, kad besimaudantiems būtų užtikrintas privatumas.

aštuoni

Varinė vonia su vaizdu į atogrąžų sodą

Įspūdinga varinė vonia, pastatyta ant juodų upės uolų, su vaizdu į atogrąžų sodą, ar tai yra didžiausia svajonė? Reikėtų pažymėti, kad ši prabanga nėra pigi – tokios vonios kaina yra apie 13 000 USD. Svarbus dalykas: ši vonia iš Saint Dzier užtrunka neįtikėtinai ilgai, todėl šis malonumas nėra skirtas nekantriems besimaudantiems.!

12