Tapetai vonios kambaryje suteiks interjerui originalumo

Tapetai vonios kambaryje padarys interjerą originalų

Ar planuojate vonios remontą? Atminkite, kad apmušalų ir grindų kokybė vaidina svarbų vaidmenį šioje erdvėje. Populiariausia tradicinė medžiaga yra plytelės. Jis atitinka visus būtinus reikalavimus ir turi vidutines išlaidas, palyginti su kitais produktais. Tačiau tai nėra vienintelė medžiaga, iš kurios galima sukurti vonios kambario interjerą..

Dizainas šiuolaikiniu stiliumi

Dizainas šiuolaikiniu stiliumi

Pirminiai reikalavimai

Renkantis medžiagą vonios kambariui, verta prisiminti šio kambario ypatybes, todėl danga turi atitikti šiuos reikalavimus:

 1. Atsparus drėgmei.
 2. Atsparus pelėsiui ir pelėsiui.
 3. Lengva priežiūra.
 4. Aplinkos sauga.
 5. Estetika.
 • Šių kriterijų laikymasis sukurs vonios kambarį, kuriame jausitės patogiai. Tuo pačiu metu valymas jums nebus sunkus, o tai sumažina pelėsio, kuris yra toks pavojingas žmonių sveikatai, tikimybę..

Didingas Viktorijos laikų stilius

Didingas Viktorijos laikų stilius

keturiolika

Šiuolaikinė statybinių medžiagų rinka siūlo platų gaminių, atitinkančių šiuos reikalavimus, asortimentą. Jis skiriasi savo sudėtimi, išvaizda, montavimo būdais ir, žinoma, kaina..

 • Plytelės tradiciškai buvo naudojamos ir kaip apdaila, ir kaip grindų danga. Priklausomai nuo taikymo, skiriasi jo pagrindinės charakteristikos, taip pat gamintojų siūloma alternatyva..

Grindys

Plytelių atmetimas ant grindų gali atsirasti dėl vienos iš priežasčių:

 1. auksta kaina;
 2. techninių ir estetinių reikalavimų nesilaikymas.

Didelėmis sąnaudomis reikia ieškoti pigesnių gaminių, ir tokiu atveju linoleumas gali būti tinkamas. Tai, žinoma, nėra geriausias pasirinkimas, bet vienintelis pigus, kuris kažkaip atitinka pagrindinius kriterijus..

Svarbu jį teisingai pakloti – sumažinti sąnarių skaičių.

Linoleumas ne tik padės sutaupyti pinigų, bet ir puikiai atrodys kaip grindų danga

Linoleumas ne tik padės sutaupyti pinigų, bet ir puikiai atrodys kaip grindų danga

Pastaba! Kai šlapias, linoleumas tampa labai slidus, o tai yra labai nesaugu.

Be mažos kainos, linoleumo pliusai apima įvairius modelius, kurie leidžia estetiškai suprojektuoti bet kokį interjerą.

Įdomios spalvos gali būti pagrindinis akcentas

Įdomios spalvos gali būti pagrindinis akcentas

Jei plytelių atmetimo priežastis yra ne kaina, o tai, kad nesate patenkinti jos savybėmis, galite pasirinkti kitas parinktis. Jie gali būti brangesni, tačiau jie leis jums sukurti unikalų dizainą..

 • Pastaruoju metu tokia danga kaip skystos arba savaime išsilyginančios grindys populiarėja..

Tai yra specialus cemento mišinys, pilamas ant paruošto paviršiaus. Jame yra smulkių akmenų dalelių, kurios suteikia unikalų estetinį efektą.

Baltos spalvos mėgėjams

Baltos spalvos mėgėjams

 • Ne mažiau originali ir populiari šiandien yra epoksidinės grindys, su kuriomis galite sukurti 3D vaizdą..

Norėdami tai padaryti, turite pasirinkti tinkamą modelį, padėkite jį ant lygaus, lygaus paviršiaus, kuris yra paruoštas iš anksto, ir užpildykite jį specialiu mišiniu, kuriame yra epoksidinės dervos. Kuo storesnis užpildymo sluoksnis, tuo geresnis 3D efektas..

Ant pastabos! Tuo pačiu metu jis yra patvarus, atsparus įbrėžimams ir mechaniniams pažeidimams bei gali atlaikyti dideles apkrovas. Taip galite sukurti jūros dugno efektą..

3D efektas leidžia vonios kambarį paversti meno objektu

3D efektas pavers vonios kambarį meno objektu

Patarimas! Kuriant epoksidines grindis, ypač įspūdingai atrodo į mišinį supilti natūralūs elementai, tokie kaip pušų spygliai, gėlės, jūros akmenukai ir kriauklės.

Nuostabus šlapio smėlio stilius

Įspūdingas šlapio smėlio stilius

Tęsdami gamtos temą, savo vonios kambaryje galite atkurti nedidelį miško kirtimą. Tam verta įsigyti dirbtinės dangos. Toks kraštovaizdis gali būti pagamintas iš plastiko, gumos ar polimero. Geriau tinka minkštesnė apdaila..

Ant pastabos! Paprastai dirbtinė veja nereikalauja daug priežiūros, tačiau ją nusiplauti verta įsigyti standų grindų šepetėlį. Atkreipkite dėmesį, kad didžiulis pliusas šiuo atveju yra slydimo nebuvimas.

Dirbtinė velėna atrodo puikiai ir ją lengva sumontuoti

Dirbtinė velėna atrodo puikiai ir ją lengva sumontuoti

Svarbu! Jei jus domina tikros natūralios medžiagos vonios kambaryje, jokiu būdu nenaudokite medžio grindims. Net ir labai kokybiškai apdorojus tokiomis sąlygomis, jis greitai nukentės nuo grybelio ir grindys supūva..

 • Geriausia pasiimti dekoratyvinį natūralų akmenį. Iš jo nutiestas kelias – taip gausite kaimiško stiliaus interjerą.
 • Brangiausias variantas, kurį galite pasirinkti, yra marmuras. Jis yra patvarus, estetiškas, draugiškas aplinkai ir lengvai valomas.

15

Sienų apmušalai

Sienų plyteles pakeisti alternatyviomis galimybėmis nėra sunku. Dauguma jų yra pigesnės nei keramika.

Patarimas! Ekonomiškiausias variantas yra plaunami tapetai. Jie pagaminti iš patvarios storos alyvos. Jie turi įvairų dizainą, jums nebus sunku sukurti unikalų dizainą.

Jei leidžia finansiniai ištekliai, galite įsigyti 3D efekto tapetų..

Šviesus vonios kambarys šiuolaikinės klasikos dvasia

Šviesus vonios kambarys šiuolaikinės klasikos dvasia

Po tapetais turite tinkamai paruošti paviršių. Jis turėtų būti lygus, lygus ir be jokių trūkumų. Negalite to pasiekti? Gaukite plastiko. Norėdami jį įdiegti, iš metalinių profilių surenkamas rėmas, prie kurio vėliau pritvirtinami kreiptuvai.

Be to, procesas labiau panašus į žaidimą konstruktoriuje, nes jums tereikia įkišti lakštus į kreipiklius, sujungiant juos vienas su kitu specialiu tvirtinimo elementu jungtyse. Galite pasirinkti bet kokios spalvos plastiką. Ypač populiarus dažymas po medžiu.

Ant pastabos! Labai biudžetinis variantas yra vandeniui atsparūs dažai. Tačiau jai, kaip ir pirmame variante, būtina paruošti paviršių.

15

Natūralios medžiagos yra brangesnės. Tokiu atveju galite naudoti medieną, nes drėgmė ant sienų patenka mažesniu kiekiu. Bet jis turi būti apdorotas specialiomis priešgrybelinėmis priemonėmis ir atidarytas vandeniui atspariu laku..

Ant pastabos! Mediena gerai dera su dauguma grindų dangų.

Kūrybinis sprendimas medžio mozaikos pavidalu

Kūrybinis sprendimas medžio mozaikos pavidalu

keturiolika

Taip pat galite naudoti marmuro lakštus ar plokštes. Bet, kaip jau minėta, tai labai brangu. Tiesa, tokia medžiaga nebijo drėgmės ir žemos temperatūros, todėl leidžia įrengti patalpą specialia įranga ir paversti ją mini pirtimi.

15

 • Grįžtant prie tapetų temos, verta paminėti naują ir brangią, tačiau populiarią ir kokybišką medžiagą – stiklo pluoštą. Jie atitinka visus saugos kriterijus ir atrodo labai estetiškai, lengvai prižiūrimi ir patvarūs.

Stiklo tapetai lengvai išryškins interjero unikalumą

Stiklo tapetai pabrėš interjero unikalumą

Šiandien rinkoje yra daug vonios baldų, kurie yra puiki alternatyva plytelėms. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų pageidavimų ir finansinių galimybių. Sujungę juos, galite gauti unikalų ir tuo pačiu labai stilingą, patogų kambario dizainą.!